Odwiedź nas na Moto Session

W ramach Motosession 2017 (1-2 kwietnia) Automobilklub Lubelski zaprasza na tor PitBikes. Będzie z nami Konrad Stawicki (zawodnik  Mistrzostw Polski) z Satori PitBike Racing.
Pitbike to niewielkich rozmiarów motocykl, mający mały ale bardzo zrywny silnik czterosuwowy, przelotowy wydech i 12 calowe koła. Nadaje się doskonale do bezpiecznego trenowania. Nazwa pitbike wywodzi się z USA i jest złożeniem dwóch angielskich słów: pit – w tym konkretnym przypadku paddok, strefa parkingowo – serwisowa na wyścigach samochodowych i motocyklowych oraz bike – rower lub motocykl. Początkowo służyły do sprawnego przemieszczania się po paddokach, ale z czasem stały się świetnym sposobem połączenie zabawy i rywalizacji dla zawodników i mechaników; na obrzeżach torów wyścigowych pojawiły się mini tory dla pitbików.

Zapisy na jazdy przez naszą stronę: www.automobilklub-lubelski.pl w zakładce „Zgłoś się”. Uczestnicy jazd muszą posiadać kask, rękawice i buty ochronne oraz ubiór motocyklowy (może być tekstylny).Zapraszamy wszystkich . Przyswojenie podstaw jest dość proste, a wrażenia bezcenne.

Zaprezentujemy również hamownię motocyklową i quickshifter`a RStechnology naszego zawodnika.

W ramach Motosession Automobilklub Lubelski zaprezentuje również rajdówki naszych zawodników. Będzie wspaniałe Isuzu reprezentujące nasz klub w Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych „John Red” i jego wspaniała załoga Mariusz Wilk/ Marcin Krawczyk. Będzie Predki Racing Team z motocyklem gotowym do startu w wyścigach ulicznych, będzie Mateusz Misiewicz – zdobywca tytułu Wicemistrza Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski, Piotrek Budzyński – Wicemistrz w Pucharze Oponeo 2016 i inne atrakcje.

Koło Pojazdów Zabytkowych zaprezentuje wystawę pojazdów naszych klubowiczów – aut które mimo upływu czasu wciąż są z nami i wciąż są kochane.

Dodaj komentarz