STREFA INFO

Summer Challenge Cykl Imprez - Lipiec 2018

  • Pierwszym etapem jest Wyzwanie Rajd. 15.07 zapraszamy do Lublina. Impreza będzie mieć formę KJS. Zaplanowaliśmy 3 ciekawe lokalizacje na terenie miasta Lublin. Potrzeba samochodu, pilota oraz dawki pozytywnej energii. Rywalizacja nie tylko na czas, ale także na współpracę załogi Kierowca-Pilot. Zapraszamy także kibiców i widzów. Liczymy, że Was nie zabraknie. Szczegóły wkrótce! Zapraszamy do zgłaszania się w STREFIE ZAWODNIKA 

  • Już tydzień później (21-22 lipca) kolejny etap, którego tematem przewodnim będzie jazda nocna. Coś dla miłośników „ciemnej strony motoryzacji”. Od strony formalnej impreza będzie miała charakter SuperSprinta i takim zasadom będzie podlegać. Nietypowym akcentem będzie wieczorno-nocna aura. Zapraszamy do śledzenia zmagań. Ciekawa alternatywa na sobotni wieczór. Szczegóły i zgłoszenia wkrótce!

  • W ostatni weekend lipca 29.07 odcinki drogowe. Zaplanowaliśmy przejazdy na ciekawych, krętych trasach w okolicach Kraśnika. Impreza o charakterze SuperSprint z dużą dawką emocji. Nie może Was zabraknąć! Szczegóły i zgłoszenia wkrótce!