Podsumowanie sezonu 2017

Podsumowując sezon 2017 chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zawodnikom za wspaniałe wyniki i emocjonujące chwile.
Krystian Paluch – Prędki był pierwszym rezrezentantem Polski i naszego klubu w ulicznych wyścigach motocyklowych CZECH TT, w tym roku nie udało się zaliczyć wszystkich rund, a wynik jest imponujący – 7 miejsce w klasyfikacji rocznej.
Mieliśmy również naszego reprezentanta w GT4 – Wojciecha Łoppało i jego piękne Maserati Grandturismo.
Pierwszy raz również nasz klub był dzięki Grzegorzowi Konasiukowi reprezentowany w Rajdzie Katyńskim.
W Mistrzostwach Polski już tradycyjnie pięknie zakończyli sezon „górale” : Mateusz Misiewicz – Mistrz Polski w klasie A/PL-Clio, Tomasz Bartoszek – Wicemistrz Polski w klasie A/PL-1600 i Sławek Kaźmierak – 4. miejsce w klasie E-I-2000.
W Historycznych Samochodowych Rajdowych Mistrzostwach Polski załoga Jerzy Skrzypek i Bartłomiej Barański zwieńczyła sezon tytułem II Wicemistrza Polski w kategorii FIA 3, a w Mistrzostwach Polski w Rallycrossie Piotr Budzyński zajął po pięknej walce 4. miejsce w klasie SC CUP.
Również w Mistrzostwach Polski Pojazdów Zabytkowych możemy cieszyć się sukcesami naszych zawodników: Ryszard Dziewa uplasował się na 4. miejscu w klasie pre1945, a Teresa Dziewa na 3 w klasyfikacji pilotów, natomiast Marek Hackenberg na 5. miejscu w klasie post1970. 
Miło nam podzielić się wiadomością, że w sezonie 2017 Automobilklub Lubelski zdobył tytuł klubowego Mistrza Okręgu Lubelskiego w KJS. To sukces naszych wspaniałych zawodników, którym gratulujemy i pięknie DZIĘKUJEMY> Jarosław Malec i Bogdan Malec Mistrzowie w klasie 4 i Wicemistrzowie w klasyfikacji generalnej, Dominic Wasąg i Magda Jarecka Wasąg – 2 m-ce w klasie 4, Maciek Owczarz i

Mateusz Koszyk -2 m-ce w klasie 3, Wojtek Stec i Karol Czerwonka -3 m-ce w klasie 3, Dawid Dzikowski – 4 m-ce w klasie 3, Jakub Odziemczyk – 3 m-ce w klasie 2 oraz pilot załogi która zdobyła tytuł Mistrzowski w klasie 3 i klasyfikacji generalnej – Marek Gieral. Kropkę nad przysłowiowym i stanowi 1 miejsce w klasie GOŚĆ naszych wieloletnich zawodników – Wojtek Gieral i Mateusz Pogoda

Dodaj komentarz